Juniorsuite med peis

Juniorsuite

Peis og ekstra god plass

Vi har to juniorsuiter for de litt mer kresne. Disse er utstyrt med en lun sofakrok og en varmende gasspeis. Rommene har rikelig med gulvplass, og vi kan også re opp til to ekstra slik at junioursuiten blir til et flott familierom.

Rommene har dobbeltseng med Svane Zenit-madrass, og alle rom har TV. Det finnes også eksklusive morgenkåper i crystal fleece fra Vinga of Sweden på rommene.

Wifi

Dusj

TV

Svane-madrass

Sofa

Gasspeis

Morgenkåper

1-2 personer

Historien om Nermo: Godt vertskap siden 1877

Hotellet holder mye historie i veggene, alt fra den tidlige tiden som pensjonat med Thor Heyerdal som besøkende til brannen som tok hele hotellet, til andre verdenskrig og da tyskerne tok over.

Romantisk og unik overnattingsmulighet

Overnatting på et av verdens mest romantiske rom - Stabbursuitene

Eksklusive opplevelser på Nermo

Våre pakker bygger videre på stemningen fra hotellet - med tid til ro, nærhet til naturen og små, gjennomtenkte detaljer som gjør oppholdet til en historie dere tar med dere hjem

Flere rom med samme sjel

Ikke alle rom er som dette - men alle bærer den samme varme gjestfriheten, gode sengene og den lune atmosfæren Nermo er kjent for.

Hold deg oppdatert på Nermo

Meld deg på vårt nyhetsbrev og få inspirasjon til nye opphold, eksklusive tilbud og førstehåndsnyheter fra Stabburssuitene og resten av Nermo – rett i innboksen.